De manier waarop het ITH je laat kennismaken met haptonomie, en de mogelijkheden van een toekomst als haptotherapeut, getuigen van een mensvisie die op respect is gestoeld
Weet u hoe u haptonomie kunt gebruiken in uw (toekomstige) werkkring? Dat kunt u leren en ervaren in onze een- en/of vierdaagse training haptonomie.
Haptonomie houdt zich bezig met menselijke relaties. Hoe ga ik om met anderen? Kan ik daarbij mezelf zijn? Eigenlijk gaat het om bewustzijn van jezelf, juist in de omgang met anderen. Daardoor heeft haptonomie alles te maken met communicatie tussen mensen, met ontmoetingen.
Haptonomie bij het ITH
U leert tijdens deze trainingen haptonomie om te kijken, voelen en ervaren hoe u omgaat met uzelf en met de mensen om u heen. Daarbij gaat u in op vragen als: hoe blijf ik trouw aan mezelf? Hoe vrij ben ik in het mijzelf kunnen en durven zijn? Of pas ik me altijd aan? Waar liggen mijn behoeftes? Hoe maak ik mijn verlangens duidelijk? Verlangens naar hoe u eigenlijk zou willen zijn en wat er nu echt bij u past.
Trainingen 'bewustwording'
Dit is een korte kennismaking met de inzichten die u krijgt vanuit de haptonomie en wat deze inzichten voor u persoonlijk kan betekenen in relatie tot uw werk.
Wilt u meer weten over onze 3- en 4-jarige opleiding? Vraag dan de brochure aan via de knop hieronder. Hierin vindt u tevens de opleidingskosten per jaar op pag. 13 onder paragraaf Investering.
Mocht u niet direct een mailtje met een downloadlink naar de brochure ontvangen, dan is deze mogelijk in uw spambox terecht gekomen. Hier kunt u deze dan terugvinden.